Select Page

Vymyslel jsem spoustu nápadu je nielen pieseň od Olympic, ale aj realita. Za pár rokov tvorivej práce mám odložených v šuflíku aj zopár nápadov, ktoré budem postupne vyťahovať na stôl. Ako prvý pôjde na rad systém bezhotovostných, nepeňažných platieb, ktorý považujem za najväčší a najužitočnejší pre túto dobu. Je vhodný hlavne pre pre firmy, avšak občania si v ňom budú vedieť nájsť tiež svoje miesto. Hlavným parametrom systému je jeho optimalizácia, ktorá rieši vyváženosť faktorov dôležitých pre jeho správne fungovanie. To je ale vnútorná záležitosť, ktorá klientov vôbec nemusí zaujímať. Dôležité pre klientov je výsledný produkt, ktorý poskytne komfortné služby v takých oblastiach, ktoré sú pre klientov a ich podnikanie prioritné.

O novinke budem písať postupne viac. Na úvod len toľko, že systém môžu využívať aj bartrové spoločnosti, ktoré fungujú na princípe bezhotovostného zúčtovania pohľadávok a záväzkov. Bartrové spoločnosti fungujúce doma ale aj v zahraničí používajú často jednotný spôsob a systém fungovania, ktorý nie je na 100 % stabilný. Často sa im stáva, že klienti nevedia nakupovať tovar a služby, ktorý bežne pre prevádzku firmy potrebujú.

Ešte jedna vec, tento nápad nie je len nápadom, ale je aj reálnym dielom, ktoré existuje vo forme softvéru. Reálnu prevádzku pripravuje spoločnosť Microitem Slovakia a.s. Na trh sa dostane už čoskoro.

Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!