Select Page

Pingback Optimizer je fantastický plugin pre automatizáciou spätných odkazov čiže spätných ping. Úspešné získanie spätných odkazov je veľmi pracné, veľa z nich sú nevyžiadané spätné odkazy, ale tento plugin vezme tieto nevyžiadanej spätné odkazy alebo náhodné Pingback a premení ich na kvalitné Pingback. Jedinou skutočnou nevýhodou, ktorú by som spomenul, je jeho cena pre viac webov.
Výhody

Vytvára RSS kanály vašich Pingback a odosiela ich do RSS adresárov.
Výsledky spozorujete za veľmi krátku dobu a SEO hodnotenie pôjde hore, ale bez ďalšieho úsilia iba dočasne.
Hoci budovanie odkazov môže obnášať veľké množstvo úsilia, toto úsilie je vynakladané počas dlhého obdobia, takže prakticky možno v podstate tento plugin označovať za nástroj, ktorý nastavíte a môžete na neho zabudnúť.

Zápory

Hoci tento plugin funguje a je určite z hľadiska spätných odkazov prospešný, vyžaduje tiež ďalšie úsilie v budovaní odkazov, aby zlepšil pozíciu vo vyhľadávačoch.
Rozhodne sa nejedná o komplexné riešenie a kládol by som si otázku, či cena vyvažuje výsledky a množstvo času vynaloženého na optimalizáciu. Ale znovu pripomínam, že sa jedná aj o jeden z dobrých bodov, pretože táto práca sa vynakladá v priebehu dlhšieho časového obdobia.
Domovská stránka pluginu vyzerá ako typický podvodný web. Skutočnosť je však iná, aj keď nemožno uprieť, že samotný web by mohol odrádzať užívateľov od vyskúšanie pluginu.

Jednoduchosť použitia

Pingback Optimizer je rozhodne sám o sebe ľahko použiteľný, ale ako všetci vieme, vytváranie spätných odkazov, kvalitných Pingback alebo budovanie odkazov si vyžaduje veľa a veľa úsilia. Jedná sa o skvelý nástroj, ktorý je určite dobré mať. Plugin určite stojí za vyskúšanie a je len na vás, či sa rozhodnete, že stojí za tú cenu.
Pingback Optimizer

Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!