Select Page

PrestaShop je profesionálny software pre prevádzku internetového obchodu dostupný zadarmo ku komerčnému použitiu. Jedná sa o jeden z najmodernejších systémov pre online obchodovanie pod licenciou open-source a je dielom skupiny vývojárov z Francúzska. Lokalizácia do mnohých jazykových verzií, veľmi jednoduchá inštalácia a skvelá administrácie z neho robí ideálny nástroj pre Váš E-shop. PrestaShop je jeden z najlepších voľne dostupných E-shopov na svete. PrestaShop – e-commerce platforma, o ktorej sa hovorí

PrestaShop je relatívne nová rozvíjajúca sa platforma s neustále prudko rastúcim počtom inštalácií (viac ako 100 000 aktívnych eshopov). Hlavných dôvodov, prečo nielen vytláča ostatné Open Source E-commerce riešenia, ale konkuruje aj komerčným a veľmi drahým eshopům, je niekoľko:

Podpora predaja

Úspešný eshop musí predávať. Toto si tvorcovia PrestaShop uvedomili veľmi dobre a preto PrestaShop obsahuje celý rad funkcií a nástrojov určených na zvýšenie predaja.

Vynikajúca rozšíriteľnosť

PrestaShop je modulárny systém. To v praxi znamená, že je možné do neho pridať pomerne jednoduchým spôsobom takmer akúkoľvek funkcionalitu. V súčasnosti je k dispozícii niekoľko stoviek rozširujúcich modulov, väčšina z nich za veľmi rozumnú cenu alebo aj zadarmo. Naprogramovanie nového modulu v prípade potreby je pomerne nenáročné.
Ďalším zaujímavým rysom PrestaShop je vstavaná podpora SOAP – protokolu, ktorý zjednodušuje komunikáciu a prepojenie s modernými skladovými a administratívnymi systémami.

Lacný a nenáročný na prevádzku

PrestaShop je konštruovaný veľmi efektívne a umožňuje bezproblémovú prevádzku aj na zdieľanom hostingu aj pri rádovo tisícoch návštevníkoch denne.

Všetko nevyhnutné je zadarmo

Bezplatne je nielen PrestaShop, ale aj rad modulov, cca 120 z nich je pribalené už k základnej inštalácii.

Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!