Select Page

Hustota kľúčových slov je veľmi dôležitá z hľadiska získania dobrého skóre optimalizácie stránok pre vyhľadávače. Pomocou tohto pluginu získate skóre SEO pre každú stránku na webe. Plugin vám tiež zobrazuje krok za krokom, čo musíte na stránke vykonať k zvýšeniu hustoty kľúčových slov.
Výhody

Zobrazuje SEO skóre a skóre hustoty kľúčových slov.
Značky pomáhajú jednoducho identifikovať, čo vám chýba k získaniu správneho skóre hustoty kľúčových slov, ktoré je medzi 2 až 4%.
Generuje SEO správu, ktorá je veľmi užitočná pri analýze efektívnosti kľúčových slov, meta značiek atď.
Automaticky zahrnie primárny kľúčové slová do značky alt prvého obrázku.
Podporuje správne použitie značiek H.
Vďaka mnohým ľahko dostupným tipom pomocníka je plugin veľmi jednoducho použiteľný aj pre začiatočníkov.
Tento plugin prevažne používa jednoduchú angličtinu miesto mätúcej terminológie SEO, ktorú veľa začiatočníkov nie je schopných porozumieť, teda oveľa ľahšie rozlúšti, čo majú ďalej vykonať.
Ďalšou naozaj skvelou funkcionalitou je možnosť priamo z bočného panela preťahovať do príspevku obrázky z knižnice médií WordPress.
Automaticky nájde duplicitný obsah a pridá atribút nofollow, čo ušetrí obrovské množstvo času.
Poskytuje 60 dennú záruku na vrátenie peňazí, čiže v podstate je to podobné ako demo.

Zápory

Pokročilí používatelia možno nenájdu veľa volieb, s ktorými by si pohrali, ako často chcú.
Cena pluginu je na strednej úrovni a dokonca neponúka ani demo zadarmo alebo aspoň také, ktoré by som našiel. Ak hľadáte bezplatné riešenie SEO, tento plugin nie je pre vás vhodný. To je tiež hlavný dôvod, prečo sa tento plugin umiestnil len na štvrtom mieste.

Jednoduchosť použitia

Easy WP SEO je mimoriadne ľahko použiteľný plugin. Nemožno povedať nič iné než, že tento plugin má všetko čo potrebujete k zlepšeniu skóre SEO a hustoty kľúčových slov. Súčasne je však potrebné spomenúť, že okrem stredne vysokej ceny, predstavuje tento plugin dobrú kúpu pre akéhokoľvek začiatočníka alebo človeka, ktorý chce ušetriť čas.
Easy WP SEO

Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!