Život po smrti - skutočnosť o ktorej ešte niektorí pochybujú

Strach zo smrti je veľmi účinný nástroj ako s ľuďmi manipulovať a ovládať ich. Keď nebudete mať strach zo smrti, tak nebude možné vás tým ovládať. Ľudia, ktorí vás ovládajú, už to od vášho útleho detstva zapisujú do vašich myslí. Už od prvej návštevy školy je ľuďom vtĺkaný tento nezmysel do hlavy. To isté robí náboženstvo. Straší peklom a sľubuje, že niečo príde až potom. Teraz ale musíš trpieť a platiť a až potom sa niečo zmení. Všetko je to len manipulácia.

YouTube Preview Image

Dnes ľudia nevedia, že sme duchovia žijúci v ľudskom tele, ktoré nám umožňuje žiť v tejto dimenzii. Každý z nás prišiel z nejakého miesta vo vesmíre. A každý sem prišiel preto, aby tu prežil skúsenosť mnohokrát trvajúcu celý rad telesných životov v rôznych telách.

Stratou fyzického tela nič nekončí. Je to, ako keď si dáte dole oblek. Tiež tým neprídete o život. Oblečiete si iný a život ide ďalej. Takže netrúchlite pre ľudí, ktorých ste mali radi. Je to podobné, ako keď odišli na dlhšiu cestu. Príde doba, kedy sa opäť zídete. Uvedomte si, že ste nesmrteľné bytosti. Pre mnoho ľudí to býva veľkým prekvapením, keď zomrú a stále nie sú mŕtvi a všetko funguje ďalej. Len je im divné, že ich zrazu nikto nevidí a podobne. Nie sú na tom čo príde po strate tela pripravení. Ale ľudia ktorí to prežili, už sa nikdy smrti neboja. Vedia úplne iste, čo bude nasledovať.

Je veľa vynikajúcich odborníkov, ktorí vám to môžu potvrdiť.

Doktor Jeffrey Long založil nadáciu pre výskum zážitkov v blízkosti smrti. Bolo zmapovanie obrovské množstvo prípadov a to že smrťou nič nekončí, je jednoznačne potvrdené. Veľa informácií môžete nájsť na stránkach tejto nadácie: http://www.nderf.org. Doktor Long napísal o týchto veciach knihu, ktorú si môžete prečítať. Je iba v angličtine a volá sa "Evidencia of the Afterlife".

Doktor Raymond Moody je ďalším vynikajúcim odborníkom, ktorý zasvätil svoj život skúmaniu týchto právd. Aj on písal o týchto veciach. Napísal knihy "Život po živote, Život pred životom, Život po strate a Svetlo po živote a ďalšie veci. Jeho knihy sú dostupné aj v češtine. Môžete sa pozrieť aj na jeho stránky: http://www.lifeafterlife.com/ Informácií je obrovské množstvo rovnako ako dôkazov. Prežilo to mnoho miliónov ľudí. Kníh na túto tému je veľké množstvo aj v českom jazyku.

Sekta materialistov a skeptikov je stále veľmi rozšírená. Stále káže svoje bludy, ktoré im natĺkli do hlavy počas ich vzdelávania. Prevažná väčšina ľudí, ktorí existenciu posmrtného života popierajú, sa dlhodobo o tieto veci nezaujímajú. Len omieľajú to, čo ich naučili. Nie je preto dôvod im veriť. Zámer je taký, aby ste sa báli smrti a preto vám to budú neustále vyhovárať, aby ste sa nezbavili strachu a mohli vás ovládať. Preto o svojom duchovnom tele nesmiete vedieť.
Muži v tomto dokumente zasvätili tomuto výskumu celý život. Sú to vynikajúci odborníci vo svojom odbore, takže im môžete veriť. Smrť neexistuje a je krásne to vedieť. Je toho toľko pred nami. Tak to naozaj je.

ZDROJ: youtube.com

Komentáre

komentare

5 Komentárov

 • Jozo

  Ked existuju duchovia tak preco nie posmrtny zivot ja tomu verim ze nieco mezi zemi a nebom existuje?

 • Mike

  ze takym dristom niekto veri...:D som tak rad ze mam zmysluplnejsi zivot ako ti "odbornici" ktori zasvatili tomuto "vyskumu" cely zivot...chudaci...

  btw: dost lacny clanok...autor uz asi prechadzal do druheho tela tak ho nestihol vylepsit..:D

 • marfy

  je to vyborne vediet, ze po smrti pride nieco dalsie. Aura, ci dusa - je vedecky podlozena a jej existencia potvrdena. A kedze energia nevznika ani nezanika, je iste, ze po opusteni nasej telesnej schranky pride nieco ine.
  Pri vnimani vsetkych tych skutocnosti o juvenilnej justicii, globalizacnych krokoch a bezpravia je tu aspon to posledne svetielko na konci tunela, ktore nam nik nevezme (ked nam chcu vziat vsetko, i nasu identitu).

  • Yfram

   podla toho co pises by to mohla pokazit reinkarnacia 😀

 • Jakub

  Namiesto čítania tohto článku som si mohol radšej pustiť teleshopping... ten istý účinok 🙂

Pridaj komentár