Vedci našli dôkaz o existencii posmrtného života

Uznávaný americký anestéziológ dr. Stuart Hameroff a jeho britský kolega Roger Penrose pred časom informovali o vedeckej teórii, ktorá potvrdzuje existenciu posmrtného života. "Akonáhle človek zomrie, kvantové informácie zostávajú žiť mimo telo vo vesmíre ako duša," uviedli vedci.


Základy tejto teórie vychádzajú z predstavy o mozgu ako biologickom počítači so 100 miliardami neurónov, ktoré pôsobia ako informačná sieť. "Pre predstavu, akonáhle prestane srdce biť, človek zomiera. Avšak informácie, ktoré sú obsiahnuté v mozgu, neumierajú, ale začnú sa šíriť vesmírom. Zjednodušene povedané, ľudská duša neumiera, ale vracia sa do vesmíru, "uviedol Hameroff pre server news.com.au.

Keď lekári vracajú človeka k životu, kvantová informácia, ktorá bola vo vesmíre, sa znovu vracia do ľudského tela. Človek si preto túto neobyčajnú skúsenosť pamätá. "Kvantová informácia sa vracia do mikrotubulov a pacienti, ktorí prežili klinickú smrť, si potom spomínajú na biele svetlo na konci tunela, v ktorom sa ocitli," dodal Hameroff. "Ak však človek zomrie, jeho informácie zostávajú aj naďalej žiť mimo telo vo vesmíre ako duša."

Komentáre

komentare

Pridaj komentár