E-mail od kamaráta: A ja túto informáciu doplním upozornením na ďalších zdieračov zo servera www.bezreklamky.cz , ktorí náhodne volajú na rôzne t.č. a najivní a doverčiví po zdvihnutí sa dozvedia, že sa s nimi chcú porozprávať a prosia ich o jednoduché odpovede na jednoduché otázky spôsobom áno – nie s tým, že hovor sa nahráva. Otázky sú typu: ste slobodný – ženatý ?, vedie okolo vášho domu cesta ?, máte deti ? a podobne ….

K Vašej hrôze vám príde na druhý deň po rozhovore doporučený list s faktúrou na 3.000,- Kč, ktorý nič netušiac preberiete. Po preštudovaní priloženej obchodnej „zmluvy“ písanej klasicky blchovým písmom zistíte, že súhlasíte so zaslaním zálohovej faktúry predmetnej „spoločnosti“ v uvedenej výške.
Po reklamácii v tejto spoločnosti Vám prehrajú zmanipulovaný rozhovor, kde s hrôzou zistíte, že ste sa telofonicky zaviazal k úhrade faktúry a zaslaniu obchodnej zmluvy dopisom.

Pri jednaní s právnikmi vám väčšina doporučí faktúru uhradiť a potom s neistým výsledkom vymáhať čiastku späť, čo vás bude stáť čas a peniaze.
Majú to totiž perfektne ošetrené podla platnej legislativy a než sa spamätáte, už búchajú na Vaše dvere…

NA TO JE VEĽMI JEDNODUCHÝ RECEPT: CUDZIE A NEZNÁME ČÍSLA, KTORÉ NEMÁME V ADRESÁRI NÁŠHO TELEFÓNU NEBRAŤ A ROVNO ICH VYMAZAŤ. A POKIAĽ BY MI NIEKTO ZNÁMÝ VOLAL Z NOVÉHO ČÍSLA, TAK SA MUSÍ LÁSKAVO NAJSKôR IDENTIFIKOVAŤ. NAJLEPŠIE SMS-KOU. INAK MÁ DOTYČNÝ SMOLU…..

TAK POZOR NA HAJZLOV, KTORÝCH TENTO SVINSKÝ REŽIM PLODÍ ..

Dnes som bol celý den preč a po návrate domov som mal na mobile 8 neprijatých zmeškaných hovorov z čísla: 420 477 100 111

Pretože mi to začalo byť velmi podozrivéé, začal som pátrať po telefónnom čísle na internete a narazil som na diskusiu, kde sa ludia sťažujú, že im toto číslo volá pravidelne.

Keď telefón zdvihnú, hovor sa automaticky preruší, avšak vo vyúčtovaní na konci mesiaca majú tzv. darcovské volanie 1 min. za 100 Kč.

Prosím, toto číslo si zapamätajte a keď sa Vám objaví na mobile, tak nezdvíhať !!!!! Sprosto a drzo vás okradnú. Počas doby, než som napísal tento mail, zvonil ešte dvakrát.

Doporučujem:
PREPOŠLITE DALŠÍM KAMARÁTOM A ZNÁM Y M !!!

Komentáre

komentare

Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!